Nie każdy człowiek na świecie wierzy w magię. Często daje się usłyszeć wiele uszczypliwych komentarzy w jej stronę. Ale choć nie każdego magia jeszcze kiedykolwiek dosięgnęła, to warto wiedzieć parę rzeczy o niej. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami.

Co warto wiedzieć na temat biblioteki liści palmowych?

Czy zdawałeś sobie sprawę chociażby, że w Indiach istnieje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Dobrze jest pokrótce wyjaśnić, co to za miejsce i czym tak naprawdę się para. Jest to coś podobnym do biblioteki, ale próżno szukać tam powieści – na wyposażeniu przybytku znajdują się bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia zostały użyte odpowiednie specyfiki, mogą one przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszkodzeń. Ale czemu służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, w którym na liściach napisane są przepowiednie dla każdego. Aby dostać egzemplarz dla siebie, należy przyjść do punktu i odbyć rozmowę z mędrcem. Ten przeprowadza z nami wywiad, a później znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. W tym momencie możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie ma dla nas los.

Czakramy ziemi – kolejna ciekawostka ze świata magii

Bardzo intrygującą ciekawostką ze świata magii są także czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są egipskie piramidy. Czakramy ziemi można znaleźć jednak również w prawie każdym państwie. Są to miejsca mocy, które gwarantują chorym szybsze leczenie oraz zapewniają niezwykle interesujące przeżycia związane z obcowaniem z siłą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na własnej skórze, jak czakramy ziemi działają.